Aktualności

31.05.2013 06:03

Ciuch Change z Klasą w Galerii Sucholeskiej


Wiosna to najlepszy czas na sprzątanie szafy z ubraniami. Przydałaby się też zmiana garderoby. Jak to zrobić bez biegania po sklepach i tracenia kolejnych dni na przymierzanie  i wybieranie? Najprościej! Wybrać się na Ciuch Change z Klasą do Galerii Sucholeskiej.
Kategoria: Aktualnosci
Napisał: agnieszka

Masz modny ciuch w doskonałym stanie, który już Ci się znudził, musisz zrobić miejsce w szafie, albo po prostu z niego wyrosłaś? Przyjdź i wymień go na inny. To będzie doskonała okazja, by zmienić oblicze swojej garderoby i to bez uszczerbku dla funduszy.

Z modą, w oryginalny i ciekawy sposób będzie można spędzić czas  w czwartek,  6 czerwca (CZWARTEK) w Galerii Sucholeskiej podczas organizowanego od godz. 18:00 do 22:00 wieczorku „Ciuch Change” z klasą.

Będzie to nie tylko okazja do  wymiany rzeczy, ale także do ciekawego spędzenia popołudnia i wieczoru. Organizatorzy przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji: degustacja win i przekąsek, mini pokaz mody, porady stylistki, doradcy biznesowego, specjalisty fitness  czy też kupony rabatowe na zakupy w galerii.

To impreza przede wszystkim dla tych, którzy interesują się  modą, chcą wymienić  rzeczy na inne skorzystać z rabatów i okazji cenowych,  a przede wszystkim spędzić czas w miłym „babskim” towarzystwie.

Każda pani będzie miała sposobność rozmowy ze stylistką, poznania bogatej i atrakcyjnej oferty odzieżowej Galerii i skorzystania z wielu atrakcji niespodzianek. „Ciuch Change z klasą”  to pierwsza z cyklu imprez dla pań z Suchego Lasu i okolic. Będzie można nie tylko się spotkać, ale także poznać interesujących ludzi, podzielić się pomysłami i wspólnie realizować kreatywne przedsięwzięcia.

Zbiórka o godz. 18:00 przy restauracji SOWA – 1 piętro w Galerii.

Regulamin imprezy:

§ 1

Niniejszy regulamin określa warunki, spotkania Ciuch-Change z klasą, polegające na wymianie ubrań i dodatków pomiędzy uczestniczkami wydarzenia oraz na uczestnictwie w atrakachach dodatkowych przygotowanych przez organizatora: mini pokaza mody, degustacje, konsultacje.

§ 2

Wydarzenie organizowane jest przez Galerię Sucholeską w ramach działań marketingowych mających na celu zaproszenie kobiet z Suchego Lasu i okolic do współnych akcji przedsiębiorczych.

§ 3

Uczestnicząc w wydarzeniu, każda z uczestniczek wyraża tym samym zgodę na zapisy niniejszego regulaminu.

§ 4

Podstawowe zasady wydarzeń Ciuch-Change, to:

1)      Podczas wydarzeń Ciuch-Change następuje jedynie, tylko i wyłącznie WYMIANA ubrań i dodatków. Wszelkie transakcje gotówkowe są niedopuszczalne (podobnie jak przelew, karta kredytowa, czek, bon podróżny i kopce zboża).

2)      Uczestniczki mogą – ale nie muszą – przekazać ubrania i dodatki, które nie zostaną wymienione z pozostałymi Uczestniczkami na rzecz organizacji non-profit współpracującej z Galerią Sucholeską.

4)      Należy przynosić jedynie rzeczy nie zniszczone i czyste.

5)      Każda uczestniczka wyraża zgodę na umieszczenie zdjęć z jej wizerunkiem na profilu GALERII SUCHOLESKIEJ na Facebooku (oraz na otagowanie) lub na stronie galerii.

6)      Na wydarzenie Ciuch-Change wstęp mają nie tylko Uczestniczki, które przynoszą ubrania i/lub dodatki na wymianę. Możliwa jest takze obecność pań, które pragną poznać nowe osoby lub zainspirować się prezentacjami przygotowanymi przez marki galerii.

7) Każda z pań wymienia się za swoje rzeczy z inną panią. Wymiana 1:1, chyba, że wspólnie wymianiający ustalą inaczej np. 2:1

§ 5

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

 

W celu zapytań prosimy o kontakt na adres:marketing@galeriasucholeska.pl

kom. 502 305 500

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!:)

 

 

 

Dane adresowe

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA 10:00 - 20:00
NIEDZIELA 10:00 - 18:00

Galeria Sucholeska ul. Obornicka 85, Suchy Las

Newsletter

Znajdź produkt/usługę np. Kantor, zabawki
Kontakt z wystawcami

Wystawcy

© Galeria Sucholeska
Fav Interactive media